/ ]]> */

Instrukcja Miesiąc Modlitwa [Polski]

MODLITWA/MEDYTACJA WIELKIEJ MIŁOŚCI - www.majorloveprayer.org

KTO: Fani Michaela Jacksona z całego świata plus każdy kto chce uleczyć świat razem z nami. Każdy jest mile widziany!

CO: Zainspirowana pragnieniem Michaela Jacksona by uleczyć świat, Modlitwa Wielkiej Miłości jest comiesięcznym globalnym wydarzeniem, mającym miejsce o tej samej porze na całym świecie, w każdym kraju na Ziemi. My wszyscy łączymy się razem w duchu na kilka chwil aby szerzyć pozytywną energię miłości, pokoju i uleczenia dla wszystkich. Tak jak MJ śpiewa w "Another Part Of Me", We're sending out a major love.."(Przesyłamy wielką miłość..)

KIEDY: 25 dnia każdego miesiąca, dokładnie o godz. 2 po południu (14:00) czasu Los Angeles. Proszę sprawdź http://www.majorloveprayer.org aby zobaczyć odliczanie czasu do modlitwy i znaleźć właściwy czas dla Twojej lokalizacji.( Najlepiej jest być gotowym na około pięć minut przed rozpoczęciem modlitwy).

GDZIE: Wszędzie! Możesz uczestniczyć bez względu na to gdzie się znajdujesz.Idealne miejsce to takie, w którym możesz się zrelaksować i nikt Ci nie będzie przeszkadzał przez około piętnaście minut.

JAK: Ta modlitwa/medytacja/afirmacja tyczy się uczestników z całego świata więc podane poniżej instrukcje nie są specyficzne dla żadnej konkretnej religii ani duchowych praktyk. Czuj się swobodnie w dostosowaniu detali zgodnie z własną wiarą i życzeniami.

Przygotowanie (5 lub więcej minut przed modlitwą jesli to możliwe)

  • Usiądź w wygodnej pozycji i zrelaksuj umysł. Oddychaj spokojnie i głęboko. Pozwól odpłynąć wszelkim stresom. Możesz wybrać słuchanie relaksującej i inspirującej muzyki ( takiej jak Heal The World, We Are The World itp.) odmawianie specjalnej modlitwy lub mantry, modlić się za Michaela jego rodzinę i innych, zapalić swieczkę itp. Zacznij myśleć o tym jaka jest nasza wspólna intencja (żeby szerzyć miłość, pokój i uzdrowienie na cały świat).
Zaczyna się modliwa
  • Zamknij oczy i skup się na MIŁOŚCI; na uczuciu dawania i otrzymywania miłości. Czuj milość do siebie samego, rodziny, przyjaciół, Michaela, Ziemi, Boga/Wszechświata/Stworzyciela (stosownie do twoich wierzeń) i tak dalej.Poczuj tą miłość w swoim sercu.
  • Wyobraź sobie tysiące innych ludzi, którzy robią dokładnie to samo w tym momencie.
  • Pozwól temu uczuciu miłości rozrosnąć się i połączyć Cię z każdym innym uczestnikiem (możliwe włącznie z Michaelem, jeśli potrafisz w to wierzyć). Jesteś teraz częścią ogromnej sieci miłości wokół całego świata.
  • Ta miłość teraz rozszerza się wokół całej planety. Wobraź ją sobie wciąż rosnącą i delikatnie otaczającą całą Ziemię, przenikającą wszystkie żywe formy,uzdrawiającą zwierzęta, lasy, powietrze, oceany, ludzi, wszystko. Jesteśmy spokojni. Jesteśmy uleczeni. Jesteśmy miłością. Jesteśmy jednością.
  • Pozostań z tym uczuciem przez minutę lub dwie, tak długo jak czujesz się komfortowo. Możesz kontynuować przez kilka minut jeśli chcesz. Kiedy jesteś gotowy aby znów otworzyć oczy, bądź pewien żeby podziękować wszystkim za te uzdrawiające starania. W swoim umyśle i sercu powiedz "dziękuję" swoim kolegom fanom, uczestnikom, Bogu/Wszechświatowi/Stworzycielowi i Michaelowi za miłość i inspirację, która zebrała nas dzisiaj razem. Życz wszystkim pomyślności. Teraz otwórz oczy, weź głęboki oddech i wiedz, że jesteś bezpieczny i w harmonii z samym sobą. Jesteś silny, zdrowy i kochany.
Dziękujemy Ci i spotkamy się znów 25-ego w następnym miesiącu!


prayer michael jackson 25th[English/Angielski] . . . ♥ Dziękuję bardzo to Kasia from Poland for this translation to Polish! ♥ . . . added Feb 24, 2010


Download printable PDF version

7 COMMENTS:

marlena bieńkowska said...

Miłość Powinna objawiać się jako uśmiech na moim obliczu, ni janie umiem jak tylko płakać przy tj Twoich utworach. We Are The World <3 Kocham Cię każdego dnia więcej i więcej. Modlę sie za Twoją rodzinę. Za dzieci i mame, żeby mogła je spokojnie puścić w świat, bez obaw, Że stanie im się jakakolwiek krzywda. Niech Bóg błogosławi Twoją Rodzinę, Ciebie prowadzi po pastwiskach swoich. Spoczywaj w spokoju Aniele.

Helena Wijas said...

It's all for L.O.V.E. I's all for Michael, Prince, Paris, Blanket... God Bless You , God Bless The World

katherine from poland said...

I love You more in every next month, We are big family, every fans , Michael is proud , he has the fans like this i love you more! i love you Michael, you're not alone, never!

Smile said...

MICHAEL WE ARE THE WORLD FOR YOU,YOU CHANGE THE WORLD, WE GONNA MAKE A CHANGE, "THAT,S WHY I'M STARTING WITH ME, I'M STARTING WITH THE MAN IN THE MIRROR..." GOOD NIGHT MICHAEL

Katja said...

Kocham Cie Michael, kocham wszystkich fanów, jesteśmy jedną, wielką wspaniałą rodziną!!!

Anonymous said...

Piękna inicjatywa:) Będę 25-go.Wspierajmy się i bądźmy szczęśliwi!

Unknown said...

Sercem i duszą jestem ze wszystkimi - niech Bóg obdarzy wszystkich swoją łaską i miłością . Kocham Cię mój aniele , nauczycielu życia , przewodniku serca .Kocham cię Michael. <3

site visitors flags

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes